• +48 (91) 43 37 240

Polonezem do matury

01 Lut

Sprostowanie- chodzi oczywiście o tradycyjny taniec studniówkowy a nie markę komunistycznego samochodu FSO (dla niewtajemniczonych Fabryka Samochodów Osobowych w Warszawie produkowała te auta od lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia do roku 2002 ).

Tak jak obiecaliśmy, przy dźwiękach skocznej muzyki, w doborowym, ściśle wyselekcjonowanym towarzystwie, przy soczystej, zdrowej i smakowitej strawie bawiliśmy się hucznie My, którzy w pierwszych majowych dniach, gdy zakwitną kasztany, staniemy , a raczej siądziemy przed bezlitosnymi arkuszami maturalnymi.

Redakcja czuje się zawiedziona i smutna, i opuszczona, gdyż nie otrzymała od STUDNIÓWKOWYCH MATURZYSTÓW oczekiwanych postudniówkowych refleksji. A.T.

Głos Szczeciński – zdjęcia ze Studniówki ZS nr 8

Napisz komentarz