• +48 (91) 43 37 240

VEPO5 – 26.05.2023

Dzień 6

Wczoraj wieczorem dotarła do nas informacja, że dzisiaj od rana nastąpi paraliż komunikacji miejskiej ze względu na strajk pracowników. I tak też się stało. Autobusy docierały na przystanki nawet po 1,5 godzinnym opóźnieniu. Część z nas zrezygnowała z oczekiwania na transport i udała się do zakładów pracy pieszo. Sytuację monitorowali pracownicy Practivista Sociedad Limitada, którzy na bieżąco informowali pracodawców o naszych kłopotach w dotarciu do firm.

Trudno uwierzyć, że dziś mija pierwszy tydzień naszej pracy. Zauważamy, że pracodawcy dostrzegają nasze umiejętności i potencjał zlecając nam coraz bardziej samodzielne, odpowiedzialne i kompleksowe zadania. Bazując na naszej kreatywności proszą o przygotowanie kampanii reklamowej, prowadzenie bloga, projektowanie koszulek z emblematem Marbelli. Samodzielne przyjęcie towaru do magazynu czy powierzenie nam indywidualnej obsługi klienta to dowód zaufania z ich strony.

Ostatnia lekcja języka hiszpańskiego w plenerowych warunkach.

Szkoda, że pogoda płata nam psikusa. Niestety weekend zapowiada się deszczowy 😉

Kochane Mamy – pamiętamy o Was w dniu Waszego święta 🙂

19 komentarzy

Napisz komentarz