• +48 (91) 43 37 240

Warsztaty z rachunkowości

29 Kwi

05 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Nr 8 odbyły się warsztaty z rachunkowości prowadzone przez Panią dr Beatę Sadowską   pracownika naukowo – dydaktycznego Katedry Rachunkowości i Controllingu Uniwersytetu Szczecińskiego  z inicjatywy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oddział Szczecin. W warsztatach uczestniczyła młodzież klasy III A kształcąca się w zawodzie technik ekonomista. Podczas zajęć uczniowie próbowali odpowiedzieć na pytania:

1) czy rachunkowość jest jedna?

2) komu potrzebna jest rachunkowość finansowa?

3) czym jest rachunkowość zarządcza?

Dzięki przeprowadzonym  warsztatom uczestnicy zwiększyli swoje umiejętności oraz udoskonalili te, które już posiadali. Połączyli swoją wiedzę teoretyczną z praktyką.

Zajęcia były bardzo ciekawe, urozmaicone ćwiczeniami, upłynęły w ciepłej i miłej atmosferze. Pani Beato dziękujemy i prosimy o jeszcze.

 

Napisz komentarz