• +48 (91) 43 37 240

Warsztaty zawodoznawcze logistyków

21 Wrz

W ramach XXI Zachodniopomorskiego Festiwalu Nauki klasa 4b miała okazję uczestniczyć w warsztatach zawodoznawczych w Akademii Morskiej.  Zajęcia rozpoczęliśmy w Centrum Inżynierii Ruchu Morskiego, gdzie na symulatorze nawigacyjno-manewrowym przemierzaliśmy wody morskie u wybrzeży Hiszpanii. W Centrum Symulacyjnym Terminalu LNG poznaliśmy tajniki transportu gazu, w Laboratorium Szybkiego Prototypowania jak działają drukarki 3D, a w Laboratorium Towaroznawstwa i Zarządzania Jakością analizowaliśmy właściwości poszczególnych towarów. Nadzorowaliśmy pracę robotów w Laboratorium Automatyzacji Procesów Logistyczno-Produkcyjnych, natomiast w Laboratorium VR testowaliśmy możliwości wykorzystania technologii wirtualnej rzeczywistości.

 

Napisz komentarz