• +48 (91) 43 37 240

Weekendowy dancehall, czyli spotkanie z Pauliną Woźniak, absolwentką TZ nr 4

25 Lut

23 i 24 lutego 2019 w galerii „Kaskada” miałam zaszczyt, a zarazem ogromną przyjemność podziwiać talent taneczno-trenerski swojej absolwentki z 2015 roku, Pauliny Woźniak. W sobotę, wraz z prowadzoną przez siebie grupą taneczną ze szkoły tańca High Definition Dance, wzięła udział w „Weekend Dance” najpierw jako trenerka, a potem jako tancerka (niedziela), ciesząc oko publiczności i radując serca mieszkańców Szczecina.

Paulina uczyła się w naszej szkole na kierunku technik logistyk, jednocześnie realizując swoją życiową pasję, jaką był taniec – dancehall i hip-hop. Pamiętam, kiedy będąc w klasie maturalnej zakwalifikowała się do 22-osobowej grupy, biorącej udział w programie „You Can Dance – Po prostu tańcz” (8 edycja- top 22). Cała społeczność szkolna trzymała kciuki, wierząc w sukces koleżanki, który pod koniec roku szkolnego stał się faktem. Potem Paulina uczestniczyła również w programach „Mam Talent” oraz „Got To Dance – Tylko Taniec”. Nasza absolwentka od lat zajmuje pierwsze miejsca na tanecznych festiwalach, tańcząc zarówno solo jak i w duecie.
Paulina nie przestaje promieniować entuzjazmem, jest zawsze uśmiechnięta i bardzo życzliwa. Pomimo tak licznych sukcesów oraz popularności w świecie tańca pozostaje skromna i naturalna. Oto kilka zdjęć, które udało mi się zrobić podczas naszego ostatniego spotkania.  Nie ma ich wiele, bo jak każdy profesjonalista, Paulina była w 100% zaangażowana w występ swoich podopiecznych oraz organizację przedsięwzięcia, co nie pozwoliło na dłuższą rozmowę. Ale pewnie nadarzy jeszcze nie jedna okazja.
Thank you, Paulina, for giving me a chance again to be proud and happy as a teacher. Such moments make me realize why I love doing what I do.

Joanna Rygielska-Barwacz

Napisz komentarz