• +48 (91) 43 37 240

Weźmiemy udział w konferencji Realnie Pomaturalnie

19 Lut

Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. z o. o. działając w porozumieniu z grupą kreatywnych młodych Szczecinian, serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniu targowo – konferencyjnym pn. Realnie Pomaturalnie, które odbędzie się w dniu 07 marca 2019 roku w Szczecińskim Parku Naukowo – Technologicznym.

Wydarzenie jest inicjatywą ukazującą wszystkim uczestnikom szereg perspektyw rozwoju osobistego i zawodowego. Różnorodna tematyka dostosowana do potrzeb młodych ludzi w łatwy i przejrzysty sposób nakreśli rzeczywisty obraz różnorodnych ścieżek kariery, dostępnych tuż po otrzymaniu dyplomu ukończenia szkoły średniej. Zaprezentowany zostanie potencjał szczecińskich uczelni, rodzimy biznes i lokalne agencje zatrudnienia, ukazujące atrakcyjny rynek pracy i szerokie możliwości zawodowe. Nie zabraknie również inspirujących spotkań z prelegentami, których kariera miała początek w Szczecinie, zatoczyła koło i nadal jest realizowana w naszym mieście. Ekscytujące będą spotkania z osobami, które ciężko pracowały, aby odnieść międzynarodowy sukces !

Wydarzenie dedykowane jest młodzieży, tj. uczniom szkół średnich, zawodowych, techników, absolwentom szkół średnich, którzy znajdują się w stadium finalizacji średniego etapu edukacji i poszukują idei w rozwoju osobistym (np. kontynuacja edukacji, poszukiwanie zatrudnienia, etc.). Zapraszamy również studentów, dążących do samorealizacji i wykorzystania nabytej podczas studiów wiedzy podczas bezpośrednich relacji z potencjalnymi pracodawcami.

Stań się częścią naszego wydarzenia!

Program

Napisz komentarz