• +48 (91) 43 37 240

WYCIECZKI DO CENTRUM LOGISTYCZNEGO AMAZON

19 Cze

W dniach 13, 20 i 27.05.2019 r. uczniowie klas: I d, II b i II d wraz z nauczycielami przedmiotów logistycznych i ekonomicznych, p. Anną Zganiacz, p. Anną Araszkiewicz i p. Patrykiem Araszkiewiczem oraz p. Izabelą Gibką, uczestniczyli w wycieczkach studyjnych do Centrum Logistycznego e-commerce Amazon w Kołbaskowie.
Mogliśmy zobaczyć co dzieje się pomiędzy kliknięciem „kup” na stronie Amazon, a odebraniem paczki od kuriera. Jak wygląda proces realizacji zamówienia klienta, co dzieje się z towarem od momentu przyjęcia go od producenta poprzez magazynowanie, aż  do momentu wydania go do wysyłki do klienta. Jakie usprawnienia oferuje nowoczesne centrum logistyczne, jak wygląda nowoczesny magazyn, w którym oprócz ludzi pracują roboty transportowe, jak dba się o bezpieczeństwo i higienę pracy pracowników. Uczniowie mogli skonfrontować wiedzę zdobywaną w szkole z rzeczywistością, wiele zagadnień było im bardzo dobrze znanych od strony teoretycznej, a tam mogli zobaczyć jak to wszystko wygląda realnie.
Było to bardzo ciekawe doświadczenie, pogłębiające zakres posiadanej wiedzy oraz zachęcające do dalszej nauki.

Napisz komentarz