• +48 (91) 43 37 240

Zebranie z rodzicami

10 Wrz

Dnia 12 września zapraszamy wszystkich Rodziców na zebrania z wychowawcami.

O godz. 16.30 w auli szkoły odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas II i III biorących udział w projekcie VEPO II.

Na godz. 17.00 do auli szkoły zapraszamy rodziców klas I.

O godz. 18.00 w czytelni odbędzie się zebranie przewodniczącej Rady Rodziców z przewodniczącymi Rad Oddziałowych.

Przed zebraniami, od godziny 16.15, biblioteka szkolna ma przyjemność zaprosić  Rodziców na ciepłą kawę, herbatę i ciasto oraz lekturę bieżącej prasy i książek ze zbiorów naszej biblioteki, umilając Państwu czas oczekiwania na spotkanie z wychowawcami.

Na czas trwania zebrań z rodzicami pracownicy biblioteki zapewniają opiekę dla młodszego rodzeństwa naszych wychowanków. W programie puzzle, gry planszowe, malowanki, zabawy w towarzystwie starszych koleżanek i kolegów.

Pomieszczenia biblioteki znajdują się w starym budynku na parterze, po prawej stronie od głównego wejścia.

HARMONOGRAM-SPOTKAŃ-Z-RODZICAMI-16.05.18

 

 

 

 

Napisz komentarz