• +48 (91) 43 37 240

ZS nr 8 najlepszym technikum w Zachodniopomorskiem!

10 Sty

XX Ranking Perspektyw 2018 pokazał, że Technikum Zawodowe nr 4 im. S. Staszica w Zespole Szkół nr 8 w Szczecinie jest najlepszą szkołą w województwie, Szczecinie i 17 w Polsce.

Ten sukces to efekt wspólnej pracy uczniów i nauczycieli, ukoronowanie czteroletniej nauki, wspólnej pasji, jaką w ZS 8 jest nauka.

W liczącym się rankingu pod uwagę bierze się sukcesy w olimpiadach przedmiotowych, zawodowych, wyniki  matur  na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz efekty egzaminów zawodowych.  Wyniki tegorocznej edycji nie były dla nas zaskoczeniem, na ten sukces ciężko pracowaliśmy.  10 stycznia nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników. Dyrektor szkoły p. Ewa Kupidłowska w auli  Politechniki Warszawskiej odebrała złotą tarczę – wyróżnienie dla najlepszego technikum w województwie zachodniopomorskim.

ZS nr 8 awansował o 28 miejsc, zajmując 17 pozycję w kraju oraz pierwsze miejsce w województwie. Jakie są przyczyny tego niewątpliwie ważnego wyróżnienia? To efekt doskonałej pracy, wiedzy, nowoczesnych metod stosowanych przez nauczycieli, twórczej atmosfery panującej w szkole, ale też działań wychowawczych:  a przede wszystkim, co  szczególnie cieszy rodziców i nauczycieli, odpowiedzialnej i dojrzałej postawy uczniów wobec swojej przyszłości.

Całej społeczności szkolnej gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

 

Ranking Techników 2018

 

Ranking Techników 2018 – zachodniopomorskie

 

Ranking Maturalny Techników 2018

 

Zdjęcia zapożyczone ze strony

https://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=3821:jubileuszowa-gala-rankingu-liceow-i-technikow-perspektywy-2018&catid=236&Itemid=443

 

 

Napisz komentarz